Droid4X icon

Droid4X

0.9.0
29
3.8 M

Çok seçenekli Robust Android emülatör

Reklam

En son versiyon

0.9.0

28 Mar 2016

Reklam
Droid4X sayesinde artık Android üzerindeki herhangi bir uygulamayı pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Droid4X, Clash of Clans ya da Subway Surfers gibi video oyunlarından Kitchen Stories ya da Tubemate'e kadar herhangi bir şey için kullanabileceğiniz tam özellikli bir Android emülatörüdür.

Droid4X'in işletim sistemi, devasa Android kataloğundaki herhangi bir uygulama için kullanabileceği Android 4.2.2'ye dayanır. Bu işletim sistemi dışarıda yaygın olarak kullanılan işletim sistemlerinden biridir. Bu sebeple tüm kullanıcıların aşina olduğu bir sistemdir.

Droid4X'ten emülatör ekranında olan herhangi bir şeyin video dosyalarını kaydedebilirsiniz ve hatta istediğiniz şekilde görüntü kalite ayarlarını değiştirme seçeneğine de sahipsiniz.

Diğer bir ilgi çekici seçenek ise kişiselleştirme ayarlarıdır. Bir uygulamayı çalıştırdığınızda basitçe ve sezgisel olarak kişiselleştirilmiş ayarlar oluşturabileceksiniz. Sadece bir dakikadan daha az bir sürede, klavyenizi ya da oyun tablasını ayarlamanız gerekir böylece o da Android üzerindeki HERHANGİ BİR video oyununa adapte olabilir.

Droid 4X mükemmel bir Android emülatörüdür; bu sayede dünyada en yaygın olarak kullanılan işletim sistemi için var olan binlerce ilgi çekici uygulamanın tadını çıkarabileceksiniz. Ayrıca, Uptodown internet sitesinden direkt olarak Android uygulamaları indirebileceksiniz.
tarafından Andrés López
Reklam

Teknik Bilgi

Lisans
ücretsiz
Op. Sistemi
Windows
Kategori
Emülatör
Dil
Türk
Yazar
Haiyu Dongxiang Co.
İndirilenler
3,792,966
Tarih
28 Mar 2016

Oylama

2.7
29 görüşler
5
4
3
2
1

yorumlar

happyblackfrog65201 icon
happyblackfrog65201 2020 de

İki haftada bir hata veriyor %80 de donup kalıyor ve uyarıda yeniden yüklememizi istiyor o yüzden her iki haftada bir maalesef yeniden yüklemek zorunda kalıyorum. Bu sorunun düzeltilmesi gerek aksi ta...

6
Cevap
euducsd icon
euducsd 4 hafta önce

en kötü uygulamapppppp

Beğen
Cevap
kevinanddress01 icon
kevinanddress01 1 ay önce

İndirmeyi başlatmak ve başlatmak için çalıştırdığımda uygulama bu şekilde çalışmıyor "indirme başarısız oldu " bu yüzden sorunu çözebilirlerse uyumluluk olup olmadıklarını bilmiyorum ya da ne?...

1
Cevap
lukas1234 icon
lukas1234 8 ay önce

Kahretsin, indirdim, tamam olduğunu düşündüm, kahretsin, üzgünüm uygulamanın kötü olduğunu söyledim ama el ele ver ve bu uygulamayı geliştir!

13
Cevap
crazygreentiger88222 icon
crazygreentiger88222 10 ay önce

yüklenemiyor,% 0'da sıkışmış

19
Cevap
Daha fazlası

Droid4X benzer

NoxPlayer icon
Root seçenekleri olan güçlü bir Android emülatörü
BlueStacks App Player icon
Herhangi bir Android uygulamasını PC'nizden çalıştırın
MEmu icon
Özellikle video oyunları için bir Android emülatörü
GameLoop icon
PUBG için Tencent resmi emülatörü
KOPLAYER icon
Yapılandırılması basit güçlü bir Android emülatörü
LDPlayer icon
Power Android 5.1 emülatörü
LDPlayer 4 icon
Muhteşem bir Android 7.1 emülatörü
Remix OS Player icon
En çok özellikli Android emülatörü Windows'ta
Reklam