icon

Droid4X

0.9.0 için
Windows

3.1

23

Çok seçenekli Robust Android emülatör

3.3M

Bu uygulamayı oyla

Droid4X sayesinde artık Android üzerindeki herhangi bir uygulamayı pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Droid4X, Clash of Clans ya da Subway Surfers gibi video oyunlarından Kitchen Stories ya da Tubemate'e kadar herhangi bir şey için kullanabileceğiniz tam özellikli bir Android emülatörüdür.

Droid4X'in işletim sistemi, devasa Android kataloğundaki herhangi bir uygulama için kullanabileceği Android 4.2.2'ye dayanır. Bu işletim sistemi dışarıda yaygın olarak kullanılan işletim sistemlerinden biridir. Bu sebeple tüm kullanıcıların aşina olduğu bir sistemdir.

Droid4X'ten emülatör ekranında olan herhangi bir şeyin video dosyalarını kaydedebilirsiniz ve hatta istediğiniz şekilde görüntü kalite ayarlarını değiştirme seçeneğine de sahipsiniz.

Diğer bir ilgi çekici seçenek ise kişiselleştirme ayarlarıdır. Bir uygulamayı çalıştırdığınızda basitçe ve sezgisel olarak kişiselleştirilmiş ayarlar oluşturabileceksiniz. Sadece bir dakikadan daha az bir sürede, klavyenizi ya da oyun tablasını ayarlamanız gerekir böylece o da Android üzerindeki HERHANGİ BİR video oyununa adapte olabilir.

Droid 4X mükemmel bir Android emülatörüdür; bu sayede dünyada en yaygın olarak kullanılan işletim sistemi için var olan binlerce ilgi çekici uygulamanın tadını çıkarabileceksiniz. Ayrıca, Uptodown internet sitesinden direkt olarak Android uygulamaları indirebileceksiniz.
X